چگونه بی سی پابجی لایت بخریم

چگونه بی سی پابجی لایت بخریم

خرید بی سی پابجی لایت

برای خرید بی سی پابجی موبایل لایت روش های مختلفی وجود دارد . اولین روش که در اکثر کشور های فعال قابل استفاده می باشد استفاده از اپ استور گوگل پلی می باشد . البته توجه کنید که این بازی در خیلی از کشور ها از جمله آمریکا و… محدود شده است و نسخه لایت قابل خرید در این کشور ها نمی باشد . اما در کشور هایی مانند ترکیه میتوان برای خرید از گوگل پلی استفاده نمود .

روش دوم خرید با استفاده از آی دی بازی می باشد که خوب برای استفاده از این روش هم نیز باید ریجن بازی شما با ریجن کشوری که میخواهید از آن خرید کنید یکی باشد که اکثرا در این روش از کشور ترکیه استفاده میگردد پس نتیجه این میشه که اگر خواهان خرید BC پابجی لایت هستید حتما با آی پی کشور ترکیه پلی بدید .

مشکلات خرید بی سی لایت

تنها مشکل خرید بی سی همخوان نبودن ریجن بازی می باشد که برای رفع این مشکل شما باید حتما از ای پی کشور ترکیه برای ورود بازی استفاده کنید معمولا بین یک هفته تا 10 روز اگر با آی پی ترکیه پلی بدید ریجن شما به کشور ترکیه تغییر کرده و میتوانید خرید بی سی را انجام دهید .

رفع مشکل ریجن لایت

همانطور که در پاراگراف قبل گفتیم شما باید با آی پی ترکیه پلی بدید . البته تجربه برخی از کاربران نشان داده که اگر با آی پی ترکیه بین 3 تا 5 بار وارد بازی شده و خارج شویم معمولا ریجن همان روز تغییر میکند .  نکته : در نظر داشته باشید درست شدن ریجن دائمی نیست و در صورت استفاده از آی پی کشور دیگر برای بازی بلافاصله ریجن شما خراب میشود و امکان خرید بی سی وجود ندارد .

بررسی ریجن پابجی لایت

درباره بررسی ریجن پابجی موبایل لایت در این مطلب مفصل توضیح داده شده است : بررسی اتومات ریجن

اما بصورت سریع بخوایم درباره بررسی ریجن بگیم یکی از خدمات آی گیفتر این است که شما با ارسال آیدی عددی بازی خود به ربات تلگرامی @RPlite_bot میتوانید بصورت 24 ساعته ریجن خود را چک کرده و در صورت سالم بوده جهت خرید بی سی کلیک کنید 🙂

خرید بی سی پابجی لایت از آی گیفتر

شما برای خرید از آی گیفتر فقط کافیه با شماره موبایل خود در سایت ثبت نام کرده و از بخش احراز هویت احراز خود را درکمتر از 5 دقیقه انجام دهید . البته بدون احراز هویت جهت تست واریز میتوانید تا سقف 100 هزار ت خرید کنید .

بعد از احراز هویت خرید به آسانی آب خوردن است 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *