پابجی موبایل لایت نسخه 0.26 بروزرسانی 2023

ممکن است خیلی از پلیرهای پابجی موبایل گلوبال این سوال را داشته باشند که چرا نسخه لایت این بازی این حجم از طرفدار را دارد . جواب این سال بسیار ساده است پابجی موبایل لایت سعی کرده تا کیفیت و روند نسخه گلوبال را داشته باشد با این تفاوت که در گوشی هایی با سخت افزار ضعیف تر هم به خوبی اجرا شود .در ادامه به معرفی بیشتر این بازی می پردازیم .

پابچی موبایل لایت
پابچی موبایل لایت

دانلود بازی پابجی موبایل لایت

باتوجه به تحریم های مختلف و محدودیت های موجود برای این بازی شما احتمالا برای دریافت آن حتی با استفاده از نرم افزار های تغییر آیپی از طریق گوگل پلی مشکل خواهید داشت به دلیل اینکه این بازی به دلایلی حتی در برخی کشور های دیگر نیز فعال نمی باشد .

برای دانلود این بازی میتوانید فایل APK را از اینترنت مستقیم دانلود و یا با استفاده از نرم افزار Tap Tap آن را بصورت مستقیم بر روی گوشی اندرویدی خود نصب نمایید و از بازی لذت ببرید .

البته میتوانید این بازی را بصورت مستقیم از وب سایت رسمی پابجی موبایل لایت دانلود نمایید .

منابع مورد نیاز برای اجرای بازی پابجی لایت

برای اجرای این بازی به حداقل 2 گیگ رم و 8 گیگ حافظه خالی نیاز دارید البته این حداقل نیاز هست و نباید انتظار داشته باشید که این بازی عملکرد عالی داشته باشد .

البته اگه رو گوشیتون فقط همین بازی نصب باشه برای گوشی های ضیف تر هم احتمال اجرا وجود دارد .

حجم این بازی حدود 750 مگ می باشد .

فرق پابجی و پابجی لایت

در زمان بازی یکی از ویژگی‌های بازی لایت نسبت به نسخه پابجی موبایل، تفاوت در زمان بازی است. از طرف دیگر در این بازی، چند آیتم جدید نیز مورد استفاده قرار گرفته است.

به طور معمول در انجام مسابقه در پابجی موبایل به زمانی در حدود ۲۰ تا ۳۰ دقیقه نیاز داریم تا به انتهای بازی دست یابیم و برنده و بازنده‌ها مشخص گردند.

این در حالی است که بازی پابجی لایت بسیار سریع‌تر انجام می‌شود و می‌توان گفت این بازی بسیار سرگرم کننده‌تر است چراکه اجرای مسابقات در این نسخه، به زمانی در حدود ۱۰ دقیقه نیاز دارد تا به انتهای خود دست یابد. فرق پابجی (PUBG) با پابجی لایت (pubg lite) در چیست ؟

واحد پولی بازی پابجی موبایل لایت

همان‌ طور که می‌دانید، هرکدام از بازی‌های ویدئویی برای اینکه جذابیت و هیجان میادین نبرد خود را افزایش دهند، نوعی واحد پولی برای آن‌ها تعیین می‌کنند. کاربران می‌توانند از طریق به دست آوردن پیروزی‌ های متعدد در میادین نبرد و خرید آن‌ها، موجودی حساب کاربری خود را افزایش دهند و به تمام مزایای آن دسترسی داشته باشند.

همان‌ طور که کاربران نسخه اصلی این بازی قادر به خرید یوسی پابجی موبایل هستند، شما نیز می‌توانید بی سی پابجی موبایل لایت را بخرید.

بی سی (BC) نام واحد پولی بازی پابجی موبایل لایت است. تمامی آیتم‌های ارزشمندی که در این بازی وجود دارند، با این واحد پولی قیمت‌گذاری شده‌اند. کاربران در صورتی که به بهره‌مندی از این آیتم‌ها علاقه داشته باشند، باید پیروزی‌های متعددی در میادین نبرد پابجی موبایل لایت به دست بیاورند تا جوایز و هدایای این مسابقات به آن‌ها اهدا شود. کسب بی سی به صورت رایگان در فضای بازی و پلتفرم‌های مرتبط بسیار دشوار است و پروسه طاقت‌فرسایی دارد.

جهت خرید بی سی پابجی موبایل لایت از آیگیفتر میتوانید کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *